Pogorzelica
Słoneczne wakacje nad Bałtykiem.
Gdzie jesteśmy?
Krótko o okolicy
Pogorzelica znajduje się na wybrzeżu rewalskim, gdzie również sąsiednie miejscowości czyli Niechorze, Rewal, Pobierowo, Pustkowo i Trzęsacz oferują całą masę atrakcji i rozrywek.
Piaszczysta plaża
Bory bażynowe
Moc atrakcji
Miejscowość
Pogorzelica
Pogorzelica jest znanym ośrodkiem wczasów rodzinnych, z charakterystycznym, morskim mikroklimatem, rzadkimi borami bażynowymi i szeroką, piaszczystą plażą. 
czas wolny
Atrakcje okolicy
Warunki do wypoczynku znajdzie tu każdy – zarówno ci, którzy lubią leniuchować na plaży, jak i ci, którzy preferują aktywne spędzanie wolnego czasu.
Nadmorska Kolej Wąskotorowa w Pogorzelicy
Nadmorska Kolej Wąskotorowa to wyjątkowa atrakcja. To odrestaurowana i unowocześniona linia kolejowa, kursująca na 2 trasach, między Gryficami i Pogorzelicą.
Aleja Róż i Zakochanych w Rewalu
Aleja Róż i Zakochanych to niezwykle urokliwe miejsce, zlokalizowane na samym klifie. To wspaniała atrakcja dla zakochanych i nie tylko. Wzdłuż alejek rosną piękne krzewy i niemal 150 gatunków róż.
Ruiny gotyckiego kościoła w Trzęsaczu
To wyjątkowy, znany w całej Polsce, a nawet Europie zabytek, o niezwykłej historii. Pierwotnie bowiem, kościół znajdował się 2 km od morza. Przez wieki, morskie fale wymywały brzegi, aż w końcu, w roku 1900, świątynia zaczęła się osuwać w dół stromego klifu.
Dmuchany Park Rozrywki w Pobierowie
Świetna zabawa dla najmłodszych. Na plac składa się: gigantyczna zjeżdżalnia, skocznie, suchy basen, przeszkody, trampoliny
Bajkowa Chata w Rewalu
Bajkowa Chata w Rewalu to prawdziwa furtka do świata baśni, iluzji i strachu.To idealna atrakcja dla rodzin z dziećmi i nie tylko - każdy znajdzie tu coś interesującego, a zaskakujące widoki - gwarantowane!
Latarnia Morska w Niechorzu
Powstała w 1866 roku, 45-metrowa budowla latarni, góruje nad okolicą, stojąc dumnie na nadmorskim klifie. Na jej szczycie, na wysokości 37 metrów stworzono ogólnodostępny taras widokowy.
© Leśny Dwór